TX11D200VM1AAA

| panel Model | TX11D200VM1AAA |
|---|---|
| panel Brand | KOE |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,4.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| TX11D200VM1AAA Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Formát pixelů | 640(RGB)×480 [VGA] |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní oblast | 89.664(H)×67.248(V) mm |
| Dim. | 96.82(H)×78.7(V) mm |
| Oblast rámu | 91.26(H)×68.85(V) mm |
| Léčba | - |
| Luminance | 10 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 10:1 (Typ.) (TM) 13:1 (Typ.) (RF) |
| Zobrazit směr | Symmetry |
| Doba odezvy | TBD |
| Úhel pohledu | 75/80/70/80 (Typ.)(CR≥2) |
| Pracovní režim | ECB, Normally Black, Reflective |
| Podpora barvy | 8 |
| Zdroj světla | WLED [3S5P] , 50K hours , W/O Driver |
| Snímková frekvence | - |
| Dotykový panel | Without |
| Typ rozhraní | 10 pins 3-wire SPI , FPC |
| Zdroj napájení | 3.0/3.0V (Typ.)(VDDA/VDD) |
| životní prostředí | Operating Temperature: -20 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií KOE TX11D200VM1AAA.
KOE TX11D200VM1AAA jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list KOE TX11D200VM1AAA nebo podrobné specifikace KOE TX11D200VM1AAA nebo jiných LCD KOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora KOE TX11D200VM1AAA na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
KOE TX11D200VM1AAA jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list KOE TX11D200VM1AAA nebo podrobné specifikace KOE TX11D200VM1AAA nebo jiných LCD KOE, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora KOE TX11D200VM1AAA na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TX11D200VM1AAA"
- KOE TX11D200VM1AAA
- Datasheet TX11D200VM1AAA
- Obrázek TX11D200VM1AAA
- Cena TX11D200VM1AAA
- Distributor TX11D200VM1AAA

