TM070SDH05

| panel Model | TM070SDH05 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM070SDH05 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 141×105.75 mm |
| Obrys | 155.5×118.7×5.9 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S6P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM070SDH05.
TIANMA TM070SDH05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM070SDH05 nebo podrobné specifikace TIANMA TM070SDH05 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM070SDH05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM070SDH05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM070SDH05 nebo podrobné specifikace TIANMA TM070SDH05 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM070SDH05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM070SDH05"
- TIANMA TM070SDH05
- Datasheet TM070SDH05
- Obrázek TM070SDH05
- Cena TM070SDH05
- Distributor TM070SDH05

