TM035KDH08

| panel Model | TM035KDH08 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM035KDH08 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 70.08×52.56 mm |
| Obrys | 76.9×63.9×3.35 mm |
| Povrch | Clear, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 54 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM035KDH08.
TIANMA TM035KDH08 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM035KDH08 nebo podrobné specifikace TIANMA TM035KDH08 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM035KDH08 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM035KDH08 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM035KDH08 nebo podrobné specifikace TIANMA TM035KDH08 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM035KDH08 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM035KDH08"
- TIANMA TM035KDH08
- Datasheet TM035KDH08
- Obrázek TM035KDH08
- Cena TM035KDH08
- Distributor TM035KDH08
