TM024HBH05

| panel Model | TM024HBH05 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM024HBH05 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 36.72×48.96 mm |
| Obrys | 42.72×60.26 mm |
| Povrch | Clear, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K , CIE1931 60% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/40/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | 8/9/16/18-bit 8080 parallel , 44 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/2.8V (Typ.)(VCC/IOVCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM024HBH05.
TIANMA TM024HBH05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM024HBH05 nebo podrobné specifikace TIANMA TM024HBH05 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM024HBH05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM024HBH05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM024HBH05 nebo podrobné specifikace TIANMA TM024HBH05 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM024HBH05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM024HBH05"
- TIANMA TM024HBH05
- Datasheet TM024HBH05
- Obrázek TM024HBH05
- Cena TM024HBH05
- Distributor TM024HBH05

