TM022HDH12

| panel Model | TM022HDH12 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM022HDH12 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 33.48×44.64 mm |
| Obrys | 40.4×55.3 mm |
| Povrch | Clear, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K , CIE1931 62% |
| Doba odezvy | 25/40 (Typ./Max.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/60/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S4P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU , 39 pins |
| Vstupní napětí | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM022HDH12.
TIANMA TM022HDH12 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM022HDH12 nebo podrobné specifikace TIANMA TM022HDH12 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM022HDH12 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM022HDH12 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM022HDH12 nebo podrobné specifikace TIANMA TM022HDH12 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM022HDH12 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM022HDH12"
- TIANMA TM022HDH12
- Datasheet TM022HDH12
- Obrázek TM022HDH12
- Cena TM022HDH12
- Distributor TM022HDH12

