TM020HDH09

| panel Model | TM020HDH09 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 240×320 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM020HDH09 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 30.24×40.32 mm |
| Obrys | 38.03×51.65 mm |
| Povrch | Glare (Haze 0%) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Doba odezvy | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 1S3P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU , 36 pins |
| Vstupní napětí | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM020HDH09.
TIANMA TM020HDH09 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM020HDH09 nebo podrobné specifikace TIANMA TM020HDH09 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM020HDH09 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020HDH09 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM020HDH09 nebo podrobné specifikace TIANMA TM020HDH09 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM020HDH09 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM020HDH09"
- TIANMA TM020HDH09
- Datasheet TM020HDH09
- Obrázek TM020HDH09
- Cena TM020HDH09
- Distributor TM020HDH09

