TM020GDH02

| panel Model | TM020GDH02 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TM020GDH02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 31.68×39.6 mm |
| Obrys | 38.38×51.14 mm |
| Povrch | Clear, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 65K/262K , CIE1931 60% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/60/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S3P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | CPU , 34 pins |
| Vstupní napětí | 2.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TIANMA TM020GDH02.
TIANMA TM020GDH02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM020GDH02 nebo podrobné specifikace TIANMA TM020GDH02 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM020GDH02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020GDH02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TIANMA TM020GDH02 nebo podrobné specifikace TIANMA TM020GDH02 nebo jiných LCD TIANMA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TIANMA TM020GDH02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TM020GDH02"
- TIANMA TM020GDH02
- Datasheet TM020GDH02
- Obrázek TM020GDH02
- Cena TM020GDH02
- Distributor TM020GDH02

