TL043WQH31
| panel Model | TL043WQH31 |
|---|---|
| panel Brand | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TL043WQH31 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Série | TL043WQH |
| Klíčová slova Desc. | TDO 4.3inch 480*272 TFT LCD Module, 40pins RGB |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD |
| Panelové složení | LCM |
| Rozlišení | 480×272 |
| Poměr stran | 16:9 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 95.04 (W) × 53.86 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 105.5 (W) × 67.15 (H) mm |
| Max. Hloubka | 2.9 mm |
| LC Family | TN |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 300 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 200:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/60 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Barvy Částka | 16.7M |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | CPU/RGB |
| Rozbočovací kolíky | 40 Pins |
| Dotykový panel | Without |
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií White Brand TL043WQH31.
White Brand TL043WQH31 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand TL043WQH31 nebo podrobné specifikace White Brand TL043WQH31 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand TL043WQH31 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
White Brand TL043WQH31 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand TL043WQH31 nebo podrobné specifikace White Brand TL043WQH31 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand TL043WQH31 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TL043WQH31"
- White Brand TL043WQH31
- Datasheet TL043WQH31
- Obrázek TL043WQH31
- Cena TL043WQH31
- Distributor TL043WQH31
