TD015THEB2

| panel Model | TD015THEB2 |
|---|---|
| panel Brand | TPO |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,1.5 inch, 480×240 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| TD015THEB2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 29.79×22.32 mm |
| Obrys | 37.1×32.7 mm |
| Povrch | Hard coating (2H) |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 40/40/20/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1 pcs WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Serial RGB (8-bit) + SPI , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií TPO TD015THEB2.
TPO TD015THEB2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TPO TD015THEB2 nebo podrobné specifikace TPO TD015THEB2 nebo jiných LCD TPO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TPO TD015THEB2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
TPO TD015THEB2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list TPO TD015THEB2 nebo podrobné specifikace TPO TD015THEB2 nebo jiných LCD TPO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora TPO TD015THEB2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TD015THEB2"
- TPO TD015THEB2
- Datasheet TD015THEB2
- Obrázek TD015THEB2
- Cena TD015THEB2
- Distributor TD015THEB2
