TCG057VGLGA-G50

| panel Model | TCG057VGLGA-G50 |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,5.7 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TCG057VGLGA-G50 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 115.2×86.4 mm |
| Obrys | 134.5×103.4×8.5 mm |
| Povrch | Glare (Haze 0%) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 10/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Kyocera TCG057VGLGA-G50.
Kyocera TCG057VGLGA-G50 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG057VGLGA-G50 nebo podrobné specifikace Kyocera TCG057VGLGA-G50 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG057VGLGA-G50 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG057VGLGA-G50 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG057VGLGA-G50 nebo podrobné specifikace Kyocera TCG057VGLGA-G50 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG057VGLGA-G50 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TCG057VGLGA-G50"
- Kyocera TCG057VGLGA-G50
- Datasheet TCG057VGLGA-G50
- Obrázek TCG057VGLGA-G50
- Cena TCG057VGLGA-G50
- Distributor TCG057VGLGA-G50

