TCG043WQLBAANN-GN00

| panel Model | TCG043WQLBAANN-GN00 |
|---|---|
| panel Brand | Kyocera |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| TCG043WQLBAANN-GN00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 95.04×53.856 mm |
| Obrys | 105.5×67.2×6.2 mm |
| Povrch | Glare (Haze 0%) |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , CIE1931 46% |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00.
Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 nebo podrobné specifikace Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 nebo podrobné specifikace Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 nebo jiných LCD Kyocera, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "TCG043WQLBAANN-GN00"
- Kyocera TCG043WQLBAANN-GN00
- Datasheet TCG043WQLBAANN-GN00
- Obrázek TCG043WQLBAANN-GN00
- Cena TCG043WQLBAANN-GN00
- Distributor TCG043WQLBAANN-GN00

