Přehled
Specifikace
TA060VGHM01

TA060VGHM01 Základní informace
| panel Model | TA060VGHM01 |
|---|---|
| panel Brand | TIANMA |
| descrition | AM-OLED ,6 inch, 1080×2160 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| TA060VGHM01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Alias | - |
| Teplota skladování | -55 ~ 125 °C |
| Provozní teplota. | -20 ~ 85 °C |
| Vibrace | - |
TA060VGHM01 Mechanické vlastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Teplota skladování | -55 ~ 125 °C |
| Provozní teplota. | -20 ~ 85 °C |
| Vibrace | - |
| Rozlišení | 1080(RGB)×2160 |
| Rozteč bodů (mm) | 0.0211×0.0632 (H×V) |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč pixelů (mm) | 0.0632×0.0632 (H×V) |
| Aktivní plocha (mm) | 68.26(H) × 136.51(V) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Dim. Obrysu (mm) | 70.066(H) × 140.917(V) |
| Hloubka (mm) | 0.61 (Typ.) |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Tvar tvaru | - |
| Poměr stran | 1:2 (H:V) |
| Orientace | Portrait type |
| Kontaktní body | 10 points |
| Dotykový panel | PCAP, On-Cell |
| Ovladač TP | With touch controller |
| Klepněte na položku Signál | - |
| Hmotnost | - |
| Léčba | Hard coating |
TA060VGHM01 optické vlastnosti
| Alias | - |
|---|---|
| Teplota skladování | -55 ~ 125 °C |
| Provozní teplota. | -20 ~ 85 °C |
| Vibrace | - |
| Rozlišení | 1080(RGB)×2160 |
| Rozteč bodů (mm) | 0.0211×0.0632 (H×V) |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč pixelů (mm) | 0.0632×0.0632 (H×V) |
| Aktivní plocha (mm) | 68.26(H) × 136.51(V) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Dim. Obrysu (mm) | 70.066(H) × 140.917(V) |
| Hloubka (mm) | 0.61 (Typ.) |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Tvar tvaru | - |
| Poměr stran | 1:2 (H:V) |
| Orientace | Portrait type |
| Kontaktní body | 10 points |
| Dotykový panel | PCAP, On-Cell |
| Ovladač TP | With touch controller |
| Klepněte na položku Signál | - |
| Hmotnost | - |
| Léčba | Hard coating |
| Jas (cd / m²) | 350(Typ.) |
| kontrastní poměr | 10000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | - |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Odpověď (ms) | 1 (Max.)(Tr+Td) |
| Bílá souřadnice | Wx:0.299; Wy:0.315 |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Bílá stejnorodost | 1.43 (Max.)(9 points) |
TA060VGHM01 elektronika Feature
| Alias | - |
|---|---|
| Teplota skladování | -55 ~ 125 °C |
| Provozní teplota. | -20 ~ 85 °C |
| Vibrace | - |
| Rozlišení | 1080(RGB)×2160 |
| Rozteč bodů (mm) | 0.0211×0.0632 (H×V) |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč pixelů (mm) | 0.0632×0.0632 (H×V) |
| Aktivní plocha (mm) | 68.26(H) × 136.51(V) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Dim. Obrysu (mm) | 70.066(H) × 140.917(V) |
| Hloubka (mm) | 0.61 (Typ.) |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Tvar tvaru | - |
| Poměr stran | 1:2 (H:V) |
| Orientace | Portrait type |
| Kontaktní body | 10 points |
| Dotykový panel | PCAP, On-Cell |
| Ovladač TP | With touch controller |
| Klepněte na položku Signál | - |
| Hmotnost | - |
| Léčba | Hard coating |
| Jas (cd / m²) | 350(Typ.) |
| kontrastní poměr | 10000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | - |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Odpověď (ms) | 1 (Max.)(Tr+Td) |
| Bílá souřadnice | Wx:0.299; Wy:0.315 |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Bílá stejnorodost | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Snímková frekvence | 60Hz |
TA060VGHM01 rozhraní signál
| Alias | - |
|---|---|
| Teplota skladování | -55 ~ 125 °C |
| Provozní teplota. | -20 ~ 85 °C |
| Vibrace | - |
| Rozlišení | 1080(RGB)×2160 |
| Rozteč bodů (mm) | 0.0211×0.0632 (H×V) |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč pixelů (mm) | 0.0632×0.0632 (H×V) |
| Aktivní plocha (mm) | 68.26(H) × 136.51(V) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Dim. Obrysu (mm) | 70.066(H) × 140.917(V) |
| Hloubka (mm) | 0.61 (Typ.) |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Tvar tvaru | - |
| Poměr stran | 1:2 (H:V) |
| Orientace | Portrait type |
| Kontaktní body | 10 points |
| Dotykový panel | PCAP, On-Cell |
| Ovladač TP | With touch controller |
| Klepněte na položku Signál | - |
| Hmotnost | - |
| Léčba | Hard coating |
| Jas (cd / m²) | 350(Typ.) |
| kontrastní poměr | 10000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | - |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Odpověď (ms) | 1 (Max.)(Tr+Td) |
| Bílá souřadnice | Wx:0.299; Wy:0.315 |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Bílá stejnorodost | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Snímková frekvence | 60Hz |
| Typ signálu | MIPI |
| Logické napětí | - |
TA060VGHM01 podsvícení System
| Alias | - |
|---|---|
| Teplota skladování | -55 ~ 125 °C |
| Provozní teplota. | -20 ~ 85 °C |
| Vibrace | - |
| Rozlišení | 1080(RGB)×2160 |
| Rozteč bodů (mm) | 0.0211×0.0632 (H×V) |
| Formát pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Rozteč pixelů (mm) | 0.0632×0.0632 (H×V) |
| Aktivní plocha (mm) | 68.26(H) × 136.51(V) |
| Plocha rámu (mm) | - |
| Dim. Obrysu (mm) | 70.066(H) × 140.917(V) |
| Hloubka (mm) | 0.61 (Typ.) |
| Styl formuláře | Flat Rectangle |
| Tvar tvaru | - |
| Poměr stran | 1:2 (H:V) |
| Orientace | Portrait type |
| Kontaktní body | 10 points |
| Dotykový panel | PCAP, On-Cell |
| Ovladač TP | With touch controller |
| Klepněte na položku Signál | - |
| Hmotnost | - |
| Léčba | Hard coating |
| Jas (cd / m²) | 350(Typ.) |
| kontrastní poměr | 10000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Zobrazovací mód | - |
| Nejlepší pohled na | Symmetry |
| Odpověď (ms) | 1 (Max.)(Tr+Td) |
| Bílá souřadnice | Wx:0.299; Wy:0.315 |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 100% NTSC (CIE1931) |
| Bílá stejnorodost | 1.43 (Max.)(9 points) |
| Snímková frekvence | 60Hz |
| Typ signálu | MIPI |
| Logické napětí | - |
| Množství | - |
| Pozice | - |
| Výměna, nahrazení | - |
| Tvar | - |
| Život | - |
