Přehled
Specifikace
T-51639D084U-FW-A-AA
T-51639D084U-FW-A-AA Základní informace
| panel Model | T-51639D084U-FW-A-AA |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51639D084U-FW-A-AA Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | AA084XA02 |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
T-51639D084U-FW-A-AA Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 151 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.05575×0.16725 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.16725×0.16725 mm (H×V) |
| Hmotnost | 380g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 171.264×128.448 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 174.9×132.2 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 205×152.4 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 11.3 (Typ.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (2-Φ2.8, 2-R1.4) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
T-51639D084U-FW-A-AA optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/50/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.332; Wy:0.339 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
T-51639D084U-FW-A-AA elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (180°) |
T-51639D084U-FW-A-AA podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Výška lampy | 2 pcs |
| Tvar lampy | Straight |
| Doba životnosti lampy | 50K(Min.) (Hours) |
| Lampa lze vyměnit | Replaceable |
| Napětí lampy | 450V (Typ.) |
| Proud lampy | 6.0/6.5mA (Typ./Max.) |
| Provozní frekvence lampy | 30/60KHz (Typ.) |
| Napětí při spuštění lampy | 950/1170V (Min.)(Ta=+25/0℃) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
T-51639D084U-FW-A-AA rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 350/450mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | JAE - FI-SEB20P-HF, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
