Přehled
Specifikace
T-51514D084J-FW-A-AA
T-51514D084J-FW-A-AA Základní informace
| panel Model | T-51514D084J-FW-A-AA |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51514D084J-FW-A-AA Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | AA084VB02 |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
T-51514D084J-FW-A-AA Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 95 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.089×0.267 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.267×0.267 mm (H×V) |
| Hmotnost | 420g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 12%), Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 170.88×128.16 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 174.9×132.2 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 221×152.4 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 10.58 (Typ.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (2-Φ3.5, 2-R1.75) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
T-51514D084J-FW-A-AA optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 350 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 20/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/50/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.330; Wy:0.340 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
T-51514D084J-FW-A-AA elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
T-51514D084J-FW-A-AA podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Výška lampy | 2 pcs |
| Tvar lampy | Straight |
| Doba životnosti lampy | 50K(Min.) (Hours) |
| Lampa lze vyměnit | Replaceable |
| Napětí lampy | 465V (Typ.) |
| Proud lampy | 5.0/6.0mA (Typ./Max.) |
| Provozní frekvence lampy | 40/80KHz (Min./Max.) |
| Napětí při spuštění lampy | 980V (Min.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
T-51514D084J-FW-A-AA rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Vstupní proud pro panel | 240/400mA (Typ./Max.)(ICC) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.8V; 2.0V≤VIH≤5.5V |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | JAE - IL-FPR-40S-VF-E1500, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
