Přehled
Specifikace
T-51512D121J-FW-A-AC
T-51512D121J-FW-A-AC Základní informace
| panel Model | T-51512D121J-FW-A-AC |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51512D121J-FW-A-AC Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | AA121SL02 |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 80 °C |
T-51512D121J-FW-A-AC Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 82 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.1025×0.3075 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.3075×0.3075 mm (H×V) |
| Hmotnost | 720g (Typ.) |
| Povrch | Hard coating (2H), Antireflection |
| Aktivní oblast | 246×184.5 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 249.0×187.5 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 280×210 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 12.0 (Typ.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (4-Φ3.5) on left bezel, right slugs |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
T-51512D121J-FW-A-AC optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 10/30 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/45/75 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.332; Wy:0.367 |
| Bílá variace | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Sluneční světlo čitelné | Y |
T-51512D121J-FW-A-AC elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | Yes (180°) |
T-51512D121J-FW-A-AC podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Výška lampy | 2 pcs |
| Tvar lampy | Straight |
| Doba životnosti lampy | 50K(Min.) (Hours) |
| Lampa lze vyměnit | Replaceable |
| Napětí lampy | 540V (Typ.) |
| Proud lampy | 3.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Provozní frekvence lampy | 30/60KHz (Min./Max.) |
| Napětí při spuštění lampy | 1000/1200/1290V (Min.)(Ta=+25/0/-20℃) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
T-51512D121J-FW-A-AC rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
| Vstupní proud pro panel | 340/220mA (Typ.)(ICC) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.8V; 2.0V≤VIH≤5.25V |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | HRS - DF9B-41P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:41 pins |
