Přehled
Specifikace
T-51511D150-FW-A-AC
T-51511D150-FW-A-AC Základní informace
| panel Model | T-51511D150-FW-A-AC |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51511D150-FW-A-AC Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | AA150XC01 |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
T-51511D150-FW-A-AC Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 85 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.099×0.297 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.297×0.297 mm (H×V) |
| Hmotnost | 1.35Kgs (Typ.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 304.1×228.1 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 308.1×232.1 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 326×255 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 15.5 (Typ.) mm |
| Otvory a konzoly | Side mounting holes (4-M3) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
T-51511D150-FW-A-AC optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 450 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 6/19 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 75/75/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.303; Wy:0.313 |
| Bílá variace | 1.30 (Max.)(5 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
T-51511D150-FW-A-AC elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
T-51511D150-FW-A-AC podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Výška lampy | 4 pcs |
| Tvar lampy | Straight |
| Doba životnosti lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Lampa lze vyměnit | Replaceable |
| Model lampy RFU | AA-L5902086G01(Top), AA-L5902087G01(Bottom) |
| Napětí lampy | 570V (Typ.) |
| Proud lampy | 3.5/6.5/8.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Provozní frekvence lampy | 40/70KHz (Min./Max.) |
| Napětí při spuštění lampy | 1200/1400V (Min.)(Ta=+25/0℃) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
T-51511D150-FW-A-AC rozhraní signál
| Kategorie signálů | TTL |
|---|---|
| Třída signálu | CMOS (2 ch, 8-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 5.0V (Typ.)(VCC) |
| Vstupní proud pro panel | 300/500mA (Typ./Max.)(ICC) |
| Napětí pro signály na displeji | 0≤VIL≤0.8V; 2.2V≤VIH≤5.5V |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | JAE - IL-FHR-BF40S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:40 pins |
