Přehled
Specifikace
T-51431L016J-FW-P-AA
T-51431L016J-FW-P-AA Základní informace
| panel Model | T-51431L016J-FW-P-AA |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.6 inch, 240×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51431L016J-FW-P-AA Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 60 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 70 °C |
| Poznámky | Compatible with NTSC & PAL system |
T-51431L016J-FW-P-AA Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 240×234 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Delta |
| Hustota pixelů | 155 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.135×0.104 mm (H×V) |
| Hmotnost | 18±3g |
| Povrch | Antiglare |
| Aktivní oblast | 32.4×24.336 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 36.20×28.14 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 45.9×38.6 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 5.9 (Typ.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (3-Φ2.0 on bracket) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
T-51431L016J-FW-P-AA optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| kontrastní poměr | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | Full color () |
| Doba odezvy | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.300; Wy:0.310 |
| Transmisivita | 8.0% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
T-51431L016J-FW-P-AA elektronika Feature
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Celková spotřeba energie | 0.518/0.56W (Typ./Max.) |
T-51431L016J-FW-P-AA podsvícení System
| Typ lampy | CCFL |
|---|---|
| Výška lampy | 1 pcs |
| Doba životnosti lampy | 10K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 170±25V |
| Proud lampy | 3.0mA (Typ.) |
| Provozní frekvence lampy | 35/95KHz (Typ./Max.) |
| Napětí při spuštění lampy | 500/750V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Spotřeba energie lampy | 0.51/0.55W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
T-51431L016J-FW-P-AA rozhraní signál
| Kategorie signálů | Analog |
|---|---|
| Třída signálu | TFT Specific Analog RGB |
| Spotřeba energie na panelu | 8/8.5W (Typ./Max.) |
