Přehled
Specifikace
T-51383L070J-FW-P-AB
T-51383L070J-FW-P-AB Základní informace
| panel Model | T-51383L070J-FW-P-AB |
|---|---|
| panel Brand | OPTREX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| T-51383L070J-FW-P-AB Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | PW070DS1T1 |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
| Poznámky | Compatible with NTSC & PAL system |
T-51383L070J-FW-P-AB Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 480(RGB)×234 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 76 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.107×0.372 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.321×0.372 mm (H×V) |
| Hmotnost | 205±10 |
| Povrch | Antiglare, Hard coating |
| Aktivní oblast | 154.08×87.05 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 157.9×91.0 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 167.1×102 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 12.0 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
T-51383L070J-FW-P-AB optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 150 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | Full color () |
| Doba odezvy | 30/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 65/65/40/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.306; Wy:0.317 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
T-51383L070J-FW-P-AB elektronika Feature
| Zpětné skenování | Yes (U/D, L/R) |
|---|---|
| Časový řadič (T-CON) | Embedded T-CON |
T-51383L070J-FW-P-AB podsvícení System
| Typ lampy | CCFL |
|---|---|
| Výška lampy | 1 pcs |
| Doba životnosti lampy | 10K(Min.) (Hours) |
| Napětí lampy | 810V (Typ.) |
| Proud lampy | 4.5/6.0/7.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Provozní frekvence lampy | 35/60KHz (Min./Max.) |
| Napětí při spuštění lampy | 1095/1340V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Spotřeba energie lampy | 4.86W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
T-51383L070J-FW-P-AB rozhraní signál
| Kategorie signálů | Analog |
|---|---|
| Třída signálu | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) |
| Vstupní napětí pro panel | 5.0/5.0/17.0/-15.0V (Typ.)(VCC/VDD/VGH/VGL) |
| Vstupní proud pro panel | 20/20/0.15/20mA (Typ.)(ICC/IDD/IGH/IGL) |
| Spotřeba energie na panelu | 0.50W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | Kyocera Elco - 08-6210-030, Pitch:0.5 mm, Pin:30 pins |
