Přehled
Specifikace
SVGA050SC

SVGA050SC Základní informace
| panel Model | SVGA050SC |
|---|---|
| panel Brand | OLiGHTEK |
| descrition | AM-OLED ,0.50 inch, 800×600 |
| Typ panelu | AM-OLED |
| SVGA050SC Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -10 ~ 40 °C |
| Skladovací teplota | -40 ~ 65 °C |
SVGA050SC Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 2004 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.0042×0.0126 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0126×0.0126 mm (H×V) |
| Hmotnost | 2g (Max.) |
| Aktivní oblast | 10.13×7.61 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 22×17 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 4.6 mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
SVGA050SC optické vlastnosti
| Jas | 70 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| kontrastní poměr | 10000 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M (8-bit) |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.300; Wy:0.330 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
SVGA050SC elektronika Feature
| Celková spotřeba energie | 200mW (Max.) |
|---|
SVGA050SC podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|---|
| Doba životnosti lampy | 25K(Typ.) (Hours) |
