Q07021-701

| panel Model | Q07021-701 |
|---|---|
| panel Brand | CHIMEI INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×600 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| Q07021-701 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 141.6×106.2 mm |
| Obrys | 154×119.2×5.25 mm |
| Povrch | Antiglare |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odezvy | 5/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 3S6P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 60 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/12.0V (Typ.)(VCC/VDD) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií CHIMEI INNOLUX Q07021-701.
CHIMEI INNOLUX Q07021-701 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CHIMEI INNOLUX Q07021-701 nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX Q07021-701 nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CHIMEI INNOLUX Q07021-701 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX Q07021-701 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list CHIMEI INNOLUX Q07021-701 nebo podrobné specifikace CHIMEI INNOLUX Q07021-701 nebo jiných LCD CHIMEI INNOLUX, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora CHIMEI INNOLUX Q07021-701 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "Q07021-701"
- CHIMEI INNOLUX Q07021-701
- Datasheet Q07021-701
- Obrázek Q07021-701
- Cena Q07021-701
- Distributor Q07021-701
