PD035QU1
| panel Model | PD035QU1 |
|---|---|
| panel Brand | PVI |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| PD035QU1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 70.08×52.56 mm |
| Obrys | 76.9×63.9×4.56 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 20%) |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 6S1P WLED |
| Signální rozhraní | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 54 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/15/-10V (Typ.)(VCC/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií PVI PD035QU1.
PVI PD035QU1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list PVI PD035QU1 nebo podrobné specifikace PVI PD035QU1 nebo jiných LCD PVI, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora PVI PD035QU1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
PVI PD035QU1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list PVI PD035QU1 nebo podrobné specifikace PVI PD035QU1 nebo jiných LCD PVI, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora PVI PD035QU1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "PD035QU1"
- PVI PD035QU1
- Datasheet PD035QU1
- Obrázek PD035QU1
- Cena PD035QU1
- Distributor PD035QU1

