NDS0708001280-31

| panel Model | NDS0708001280-31 |
|---|---|
| panel Brand | SEBO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×1280 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| NDS0708001280-31 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 94.2×150.72 mm |
| Obrys | 104.32×161.67×4.19 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 800:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 5S5P WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SEBO NDS0708001280-31.
SEBO NDS0708001280-31 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SEBO NDS0708001280-31 nebo podrobné specifikace SEBO NDS0708001280-31 nebo jiných LCD SEBO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SEBO NDS0708001280-31 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SEBO NDS0708001280-31 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SEBO NDS0708001280-31 nebo podrobné specifikace SEBO NDS0708001280-31 nebo jiných LCD SEBO, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SEBO NDS0708001280-31 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "NDS0708001280-31"
- SEBO NDS0708001280-31
- Datasheet NDS0708001280-31
- Obrázek NDS0708001280-31
- Cena NDS0708001280-31
- Distributor NDS0708001280-31
