Přehled
Specifikace
MXS8477

MXS8477 Základní informace
| panel Model | MXS8477 |
|---|---|
| panel Brand | Pioneer |
| descrition | PM-OLED ,0.79 inch, 96×26 |
| Typ panelu | PM-OLED |
| MXS8477 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | -20 ~ 70 °C |
| Skladovací teplota | -30 ~ 80 °C |
MXS8477 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 96(RGB)×26 |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 126 PPI |
| Poměr stran | >3:1 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.067×0.201 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.201×0.201 mm (H×V) |
| Hmotnost | 0.85g (Typ.) |
| Aktivní oblast | 19.266×5.196 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 23.8×11.6 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 1.24 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
MXS8477 optické vlastnosti
| Jas | 250 cd/m² (Typ.) |
|---|---|
| Barva zobrazení | 8 (1-bit) |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.310; Wy:0.320 |
| Sluneční světlo čitelné | N |
MXS8477 podsvícení System
| Typ lampy | self |
|---|---|
| Doba životnosti lampy | 15K(Typ.) (Hours) |
MXS8477 rozhraní signál
| Kategorie signálů | SPI/I²C |
|---|---|
| Třída signálu | SPI, I²C |
| Vstupní napětí pro panel | 15.0/(1.65~3.4)/(1.65~VDDA)V (Typ.)(VAH/VDDA/VDDD) |
| Vstupní proud pro panel | 5.7/0.4mA (Typ.)(IH/IDD) |
| Typ rozhraní | FPC |
