MI0350C4T-1
| panel Model | MI0350C4T-1 |
|---|---|
| panel Brand | White Brand |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| MI0350C4T-1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Kategorie systému | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Série | 3.5 inch |
| Klíčová slova Desc. | 3.5 inch 320X240 300nits TN, without TP, RTP/CTP optional, 54pins CPU/RGB/SPI |
| Třída produktů | Graphic LCD Display |
| Štítky produktu | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD |
| Panelové složení | LCM |
| Rozlišení | 320×240 |
| Poměr stran | 3:4 (W:H) |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Aktivní oblast | 70.08 (W) × 52.56 (H) mm (A.A) |
| Rozměr obrysu | 76.9 (W) × 63.9 (H) mm |
| Max. Hloubka | 3.15 mm |
| LC Family | TN |
| Polarizér | Transmissive |
| Jas | 300 (Typ.) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Úhel pohledu | 60/60/40/60 (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 12 o'clock |
| Barvy Částka | 16.7M |
| Typ podsvícení | WLED |
| Typ rozhraní | CPU/RGB/SPI |
| Rozbočovací kolíky | 54 Pins |
| Dotykový panel | Touch Optional |
| Provozní teplota. | -20 ~ 70 °C |
| Teplota skladování | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií White Brand MI0350C4T-1.
White Brand MI0350C4T-1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand MI0350C4T-1 nebo podrobné specifikace White Brand MI0350C4T-1 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand MI0350C4T-1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
White Brand MI0350C4T-1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list White Brand MI0350C4T-1 nebo podrobné specifikace White Brand MI0350C4T-1 nebo jiných LCD White Brand, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora White Brand MI0350C4T-1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "MI0350C4T-1"
- White Brand MI0350C4T-1
- Datasheet MI0350C4T-1
- Obrázek MI0350C4T-1
- Cena MI0350C4T-1
- Distributor MI0350C4T-1
