LTN156KT02-101

| panel Model | LTN156KT02-101 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1600×900 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTN156KT02-101 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 1600(RGB)×900 (HD+) |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 344.232 × 193.536 (H×V) |
| Obrys (mm) | 359.3 × 209.5 × 5.8 (H×V×D) |
| Plocha rámu (mm) | 348.8 × 197.1 (H×V) |
| Léčba | - |
| Luminance | - |
| kontrastní poměr | 400 : 1 (Min.) (TM) |
| Úhel pohledu | 60/60/50/50 (Min.)(CR≥10) |
| Odezva | 16 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobrý pohled na | 6 o'clock |
| Pracovní režim | TN, Normally White, Transmissive |
| Barevná hloubka | 262K 60% (CIE1931) |
| Podsvícení | WLED |
| Tvar obrysu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) , Connector , 40 pins |
| Napájecí zdroj | 3.3V (Typ.) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTN156KT02-101.
SAMSUNG LTN156KT02-101 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN156KT02-101 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN156KT02-101 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN156KT02-101 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN156KT02-101 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN156KT02-101 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN156KT02-101 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN156KT02-101 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTN156KT02-101"
- SAMSUNG LTN156KT02-101
- Datasheet LTN156KT02-101
- Obrázek LTN156KT02-101
- Cena LTN156KT02-101
- Distributor LTN156KT02-101
