LTN156AT20-S01

| panel Model | LTN156AT20-S01 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTN156AT20-S01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 344.232×193.536 mm |
| Tvar tvaru | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTN156AT20-S01.
SAMSUNG LTN156AT20-S01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN156AT20-S01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN156AT20-S01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN156AT20-S01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN156AT20-S01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN156AT20-S01 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN156AT20-S01 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN156AT20-S01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTN156AT20-S01"
- SAMSUNG LTN156AT20-S01
- Datasheet LTN156AT20-S01
- Obrázek LTN156AT20-S01
- Cena LTN156AT20-S01
- Distributor LTN156AT20-S01

