LTN133AT25-601

| panel Model | LTN133AT25-601 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTN133AT25-601 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 293.42×164.97 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTN133AT25-601.
SAMSUNG LTN133AT25-601 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN133AT25-601 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN133AT25-601 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN133AT25-601 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN133AT25-601 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTN133AT25-601 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTN133AT25-601 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTN133AT25-601 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTN133AT25-601"
- SAMSUNG LTN133AT25-601
- Datasheet LTN133AT25-601
- Obrázek LTN133AT25-601
- Cena LTN133AT25-601
- Distributor LTN133AT25-601

