LTM019A73

| panel Model | LTM019A73 |
|---|---|
| panel Brand | Toshiba Matsushita |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.9 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTM019A73 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 30.1×37.6 mm |
| Obrys | 36.3×50 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 40/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 35/35/45/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 3 pcs WLED |
| Signální rozhraní | CPU |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Toshiba Matsushita LTM019A73.
Toshiba Matsushita LTM019A73 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Toshiba Matsushita LTM019A73 nebo podrobné specifikace Toshiba Matsushita LTM019A73 nebo jiných LCD Toshiba Matsushita, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Toshiba Matsushita LTM019A73 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Toshiba Matsushita LTM019A73 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Toshiba Matsushita LTM019A73 nebo podrobné specifikace Toshiba Matsushita LTM019A73 nebo jiných LCD Toshiba Matsushita, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Toshiba Matsushita LTM019A73 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTM019A73"
- Toshiba Matsushita LTM019A73
- Datasheet LTM019A73
- Obrázek LTM019A73
- Cena LTM019A73
- Distributor LTM019A73

