LTA460HW04-T05

| panel Model | LTA460HW04-T05 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,46 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LTA460HW04-T05 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | SPVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 1018.08×572.67 mm |
| Obrys | 1045.9×602.1×34.2 mm |
| Povrch | Antiglare (Haze 2%) |
| kontrastní poměr | 5000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 1.07B (8-bit + Hi-FRC) , CIE1931 70% |
| Doba odezvy | 8 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 120Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LTA460HW04-T05.
SAMSUNG LTA460HW04-T05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTA460HW04-T05 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTA460HW04-T05 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTA460HW04-T05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTA460HW04-T05 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LTA460HW04-T05 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LTA460HW04-T05 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LTA460HW04-T05 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LTA460HW04-T05"
- SAMSUNG LTA460HW04-T05
- Datasheet LTA460HW04-T05
- Obrázek LTA460HW04-T05
- Cena LTA460HW04-T05
- Distributor LTA460HW04-T05
