LT133XM-101

| panel Model | LT133XM-101 |
|---|---|
| panel Brand | SAMSUNG |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LT133XM-101 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 270.336×202.752 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | CCFL |
| Signální rozhraní | LVDS |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SAMSUNG LT133XM-101.
SAMSUNG LT133XM-101 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LT133XM-101 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LT133XM-101 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LT133XM-101 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LT133XM-101 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SAMSUNG LT133XM-101 nebo podrobné specifikace SAMSUNG LT133XM-101 nebo jiných LCD SAMSUNG, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SAMSUNG LT133XM-101 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LT133XM-101"
- SAMSUNG LT133XM-101
- Datasheet LT133XM-101
- Obrázek LT133XM-101
- Cena LT133XM-101
- Distributor LT133XM-101

