Přehled
Specifikace
LT121DEVBK00

LT121DEVBK00 Základní informace
| panel Model | LT121DEVBK00 |
|---|---|
| panel Brand | Toshiba Matsushita |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,12.1 inch, 1280×800 |
| Typ panelu | LTPS TFT-LCD |
| LT121DEVBK00 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
LT121DEVBK00 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1280(RGB)×800 (WXGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 124 PPI |
| Poměr stran | 16:10 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.068×0.204 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.204 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 261.12×163.2 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LT121DEVBK00 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LT121DEVBK00 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|
LT121DEVBK00 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
LT121DEVBK00 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Typ rozhraní | Connector |
