LS030B1DC46J

| panel Model | LS030B1DC46J |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | CG-Silicon ,3.0 inch, 256×192 |
| Typ panelu | CG-Silicon |
| LS030B1DC46J Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 61.44×46.08 mm |
| Obrys | 70×60.9 mm |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K |
| Doba odezvy | 30/60 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 50/50/50/40 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | WLED |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Vstupní napětí | 5.0/3.3/10.0/-5.0V (Typ.)(VSHA/VSHD/CVDD/GVSS) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SHARP LS030B1DC46J.
SHARP LS030B1DC46J jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LS030B1DC46J nebo podrobné specifikace SHARP LS030B1DC46J nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LS030B1DC46J na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SHARP LS030B1DC46J jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LS030B1DC46J nebo podrobné specifikace SHARP LS030B1DC46J nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LS030B1DC46J na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LS030B1DC46J"
- SHARP LS030B1DC46J
- Datasheet LS030B1DC46J
- Obrázek LS030B1DC46J
- Cena LS030B1DC46J
- Distributor LS030B1DC46J

