Přehled
Specifikace
LQ9D024

LQ9D024 Základní informace
| panel Model | LQ9D024 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ9D024 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
LQ9D024 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 94 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.089×0.270 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.267×0.270 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 170.88×129.6 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
LQ9D024 optické vlastnosti
| Sluneční světlo čitelné | N |
|---|
LQ9D024 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|
