Přehled
Specifikace
LQ12X02

LQ12X02 Základní informace
| panel Model | LQ12X02 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ12X02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -25 ~ 60 °C |
LQ12X02 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 105 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Hmotnost | 490g (Typ.) |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Aktivní oblast | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 250.0×188.5 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 275×199 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 7.4 (Typ.) mm |
| Otvory a konzoly | Face mounting holes (2-Φ3.4, 2-R1.7) on left, right bezel |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LQ12X02 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 70 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 150 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Bílá variace | 1.45 (Max.)(5 points) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LQ12X02 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
LQ12X02 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type (Top side) |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Výška lampy | 1 pcs |
| Tvar lampy | Straight |
| Doba životnosti lampy | 10K(Min.) (Hours) |
| Lampa lze vyměnit | Replaceable |
| Model lampy RFU | LQ0B180 |
| Napětí lampy | 630V (Typ.) |
| Proud lampy | 2.5/3.0/6.0mA (Min./Typ./Max.) |
| Provozní frekvence lampy | 20/35/60KHz (Min./Typ./Max.) |
| Napětí při spuštění lampy | 1300/1400V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Spotřeba energie lampy | 1.9W (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
LQ12X02 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (2 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 5.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 340/550mA (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | HRS - DF14A-20P-1.25H, Pitch:1.25 mm, Pin:20 pins |
