Přehled
Specifikace
LQ12DX43

LQ12DX43 Základní informace
| panel Model | LQ12DX43 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ12DX43 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
LQ12DX43 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 105 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
LQ12DX43 optické vlastnosti
| Sluneční světlo čitelné | N |
|---|
LQ12DX43 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|
