Přehled
Specifikace
LQ12DX11

LQ12DX11 Základní informace
| panel Model | LQ12DX11 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ12DX11 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
LQ12DX11 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1024(RGB)×768 (XGA) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 105 PPI |
| Poměr stran | 4:3 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.080×0.240 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.240×0.240 mm (H×V) |
| Aktivní oblast | 245.76×184.32 mm (H×V) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
LQ12DX11 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 150 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 300 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Prohlížení směru | 6 o'clock |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LQ12DX11 podsvícení System
| Typ lampy | CCFL |
|---|---|
| Výška lampy | 2 pcs |
LQ12DX11 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (2 ch, 6-bit) |
