LQ104V1DC41

| panel Model | LQ104V1DC41 |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ104V1DC41 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 211.2×158.4 mm |
| Obrys | 265×195×11.2 mm |
| Povrch | Clear, Hard coating (3H), Antireflection |
| kontrastní poměr | 300:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | 20/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 70/70/40/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | No B/L |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SHARP LQ104V1DC41.
SHARP LQ104V1DC41 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ104V1DC41 nebo podrobné specifikace SHARP LQ104V1DC41 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ104V1DC41 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ104V1DC41 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ104V1DC41 nebo podrobné specifikace SHARP LQ104V1DC41 nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ104V1DC41 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LQ104V1DC41"
- SHARP LQ104V1DC41
- Datasheet LQ104V1DC41
- Obrázek LQ104V1DC41
- Cena LQ104V1DC41
- Distributor LQ104V1DC41
