LQ070T5DG03A

| panel Model | LQ070T5DG03A |
|---|---|
| panel Brand | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LQ070T5DG03A Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | Transmissive |
| Obrys | 167×93 mm |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Typ lampy | WLED |
| Signální rozhraní | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií SHARP LQ070T5DG03A.
SHARP LQ070T5DG03A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ070T5DG03A nebo podrobné specifikace SHARP LQ070T5DG03A nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ070T5DG03A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ070T5DG03A jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list SHARP LQ070T5DG03A nebo podrobné specifikace SHARP LQ070T5DG03A nebo jiných LCD SHARP, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora SHARP LQ070T5DG03A na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LQ070T5DG03A"
- SHARP LQ070T5DG03A
- Datasheet LQ070T5DG03A
- Obrázek LQ070T5DG03A
- Cena LQ070T5DG03A
- Distributor LQ070T5DG03A

