LP156WH6-TJA1

| panel Model | LP156WH6-TJA1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LP156WH6-TJA1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 344.232×193.536 mm |
| Obrys | 356.85×217.25×1.27 mm |
| Povrch | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 500:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Doba odezvy | 16 (Typ.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 40/40/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Signální rozhraní | eDP (1 Lane) , 30 pins |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LP156WH6-TJA1.
LG Display LP156WH6-TJA1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LP156WH6-TJA1 nebo podrobné specifikace LG Display LP156WH6-TJA1 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LP156WH6-TJA1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LP156WH6-TJA1 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LP156WH6-TJA1 nebo podrobné specifikace LG Display LP156WH6-TJA1 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LP156WH6-TJA1 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LP156WH6-TJA1"
- LG Display LP156WH6-TJA1
- Datasheet LP156WH6-TJA1
- Obrázek LP156WH6-TJA1
- Cena LP156WH6-TJA1
- Distributor LP156WH6-TJA1

