LP140WH4-TLB2

| panel Model | LP140WH4-TLB2 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LP140WH4-TLB2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 309.399×173.952 mm |
| Tvar tvaru | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Povrch | |
| kontrastní poměr | |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) |
| Doba odezvy | |
| Úhel pohledu | |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signální rozhraní | LVDS (1 ch, 6-bit) |
| Vstupní napětí | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LP140WH4-TLB2.
LG Display LP140WH4-TLB2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LP140WH4-TLB2 nebo podrobné specifikace LG Display LP140WH4-TLB2 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LP140WH4-TLB2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WH4-TLB2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LP140WH4-TLB2 nebo podrobné specifikace LG Display LP140WH4-TLB2 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LP140WH4-TLB2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LP140WH4-TLB2"
- LG Display LP140WH4-TLB2
- Datasheet LP140WH4-TLB2
- Obrázek LP140WH4-TLB2
- Cena LP140WH4-TLB2
- Distributor LP140WH4-TLB2

