LM270WQ1-SLC2

| panel Model | LM270WQ1-SLC2 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 2560×1440 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LM270WQ1-SLC2 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivní oblast | 596.736×335.664 mm |
| Obrys | 630×368.2×15.4 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating (3H) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) , sRGB |
| Doba odezvy | 12 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | 17S4P WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | LVDS (4 ch, 10-bit) , 92 pins |
| Vstupní napětí | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG Display LM270WQ1-SLC2.
LG Display LM270WQ1-SLC2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LM270WQ1-SLC2 nebo podrobné specifikace LG Display LM270WQ1-SLC2 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LM270WQ1-SLC2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG Display LM270WQ1-SLC2 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG Display LM270WQ1-SLC2 nebo podrobné specifikace LG Display LM270WQ1-SLC2 nebo jiných LCD LG Display, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG Display LM270WQ1-SLC2 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LM270WQ1-SLC2"
- LG Display LM270WQ1-SLC2
- Datasheet LM270WQ1-SLC2
- Obrázek LM270WQ1-SLC2
- Cena LM270WQ1-SLC2
- Distributor LM270WQ1-SLC2
