Přehled
Specifikace
LM156LF7L01

LM156LF7L01 Základní informace
| panel Model | LM156LF7L01 |
|---|---|
| panel Brand | PANDA |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | IGZO TFT-LCD |
| LM156LF7L01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | - |
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
LM156LF7L01 Mechanické vlastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Rozteč bodů | 0.05975×0.17925 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.17925×0.17925 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 344.16×193.59 mm (H×V) |
| Oblast rámu | - |
| Dim. | - |
| Hloubka obrysu | 3.2 (Max.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Hmotnost | 360g |
| Povrch | - |
LM156LF7L01 optické vlastnosti
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Rozteč bodů | 0.05975×0.17925 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.17925×0.17925 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 344.16×193.59 mm (H×V) |
| Oblast rámu | - |
| Dim. | - |
| Hloubka obrysu | 3.2 (Max.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Hmotnost | 360g |
| Povrch | - |
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Optický režim | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Chromaticita | - |
| Čísla barev | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | - |
LM156LF7L01 podsvícení System
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Rozteč bodů | 0.05975×0.17925 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.17925×0.17925 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 344.16×193.59 mm (H×V) |
| Oblast rámu | - |
| Dim. | - |
| Hloubka obrysu | 3.2 (Max.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Hmotnost | 360g |
| Povrch | - |
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Optický režim | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Chromaticita | - |
| Čísla barev | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | - |
| Typ lampy | WLED |
| Množství | - |
| Život | - |
| Výměna, nahrazení | - |
| Tvar lampy | - |
| Pozice | Edge light type |
LM156LF7L01 rozhraní signál
| Model Alias | - |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Rozteč bodů | 0.05975×0.17925 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.17925×0.17925 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 344.16×193.59 mm (H×V) |
| Oblast rámu | - |
| Dim. | - |
| Hloubka obrysu | 3.2 (Max.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Hmotnost | 360g |
| Povrch | - |
| Jas | 300 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Optický režim | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Chromaticita | - |
| Čísla barev | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | - |
| Typ lampy | WLED |
| Množství | - |
| Život | - |
| Výměna, nahrazení | - |
| Tvar lampy | - |
| Pozice | - |
| Logické napětí | - |
