Přehled
Specifikace
LM156LF4L01

LM156LF4L01 Základní informace
| panel Model | LM156LF4L01 |
|---|---|
| panel Brand | PANDA |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | IGZO TFT-LCD |
| LM156LF4L01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | eDP1.2 |
LM156LF4L01 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 141 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.05975×0.17925 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.17925×0.17925 mm (H×V) |
| Povrch | Hard coating (3H) |
| Aktivní oblast | 344.16×193.59 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 3.0 (Typ.) mm |
| Tvar tvaru | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LM156LF4L01 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | FFS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 220 cd/m² (Typ.) |
| Barva zobrazení | 262K (6-bit) |
| Barevný gamut | 45% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Transmisivita | 6.7% (Typ.)(with Polarizer) |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LM156LF4L01 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 3.6W (Typ.) |
LM156LF4L01 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
LM156LF4L01 rozhraní signál
| Kategorie signálů | eDP |
|---|---|
| Třída signálu | eDP (2 Lanes) |
| Vstupní napětí pro panel | 3.3V (Typ.) |
| Typ rozhraní | Connector |
