LM055LF2L02

| panel Model | LM055LF2L02 |
|---|---|
| panel Brand | PANDA |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,5.5 inch, 1080×1920 |
| Typ panelu | IGZO TFT-LCD |
| LM055LF2L02 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Počet pixelů | 1080(RGB)×1920 (FHD) |
| Uspořádání | RGB Vertical Stripe |
| Aktivní plocha (mm) | 68.04 × 120.96 (H×V) |
| Obrys (mm) | 70.44 × 127.56 × 1.35 (H×V×D) |
| Luminance | - |
| kontrastní poměr | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Úhel pohledu | - |
| Odezva | 35 (Typ.)(Tr+Td) ms |
| Dobrý pohled na | Symmetry |
| Pracovní režim | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Barevná hloubka | 16.7M 70% (CIE1931) |
| Podsvícení | 6S2P WLED , No Driver |
| Hmotnost | 17.2g (Typ.) |
| Obnovovací frekvence | 60Hz |
| Dotyková obrazovka | Without |
| Typ signálu | MIPI (4 data lanes) , FPC , 39 pins |
| Napájecí zdroj | 1.8/5.8/-5.6V (Typ.)(VDDI/VSP/VSN) |
| Max. Hodnocení | Storage Temp.: -40 ~ 90 °C Operating Temp.: -30 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií PANDA LM055LF2L02.
PANDA LM055LF2L02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list PANDA LM055LF2L02 nebo podrobné specifikace PANDA LM055LF2L02 nebo jiných LCD PANDA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora PANDA LM055LF2L02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
PANDA LM055LF2L02 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list PANDA LM055LF2L02 nebo podrobné specifikace PANDA LM055LF2L02 nebo jiných LCD PANDA, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora PANDA LM055LF2L02 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LM055LF2L02"
- PANDA LM055LF2L02
- Datasheet LM055LF2L02
- Obrázek LM055LF2L02
- Cena LM055LF2L02
- Distributor LM055LF2L02

