LH220J01-TD01

| panel Model | LH220J01-TD01 |
|---|---|
| panel Brand | LG.Philips LCD |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LH220J01-TD01 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 34.848×43.56 mm |
| Obrys | 40.9×54.36 mm |
| Povrch | Hard coating (2H) |
| kontrastní poměr | 350:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 262K (6-bit) , CIE1931 47% |
| Doba odezvy | 25 (Max.)(Tr+Td) |
| Úhel pohledu | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 1S3P WLED |
| Signální rozhraní | CPU , 35 pins |
| Vstupní napětí | 2.8V (Typ.) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií LG.Philips LCD LH220J01-TD01.
LG.Philips LCD LH220J01-TD01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG.Philips LCD LH220J01-TD01 nebo podrobné specifikace LG.Philips LCD LH220J01-TD01 nebo jiných LCD LG.Philips LCD, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG.Philips LCD LH220J01-TD01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LH220J01-TD01 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list LG.Philips LCD LH220J01-TD01 nebo podrobné specifikace LG.Philips LCD LH220J01-TD01 nebo jiných LCD LG.Philips LCD, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora LG.Philips LCD LH220J01-TD01 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LH220J01-TD01"
- LG.Philips LCD LH220J01-TD01
- Datasheet LH220J01-TD01
- Obrázek LH220J01-TD01
- Cena LH220J01-TD01
- Distributor LH220J01-TD01

