LCM67034

| panel Model | LCM67034 |
|---|---|
| panel Brand | Giantplus |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.4 inch, 480×234 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LCM67034 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Zobrazovací mód | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivní oblast | 48×35.685 mm |
| Obrys | 55.1×45.94×3.3 mm |
| Povrch | Antiglare, Hard coating |
| kontrastní poměr | 400:1 (Typ.) |
| Barvy displeje | 16.7M (8-bit) |
| Doba odezvy | 6/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Úhel pohledu | 50/50/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvence | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Signální rozhraní | Serial RGB (8-bit) + SPI , 40 pins |
| Vstupní napětí | 3.3/3.3/15/-8.0V (Typ.)(VCC/PVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com je specializovaný distributor akcií Giantplus LCM67034.
Giantplus LCM67034 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus LCM67034 nebo podrobné specifikace Giantplus LCM67034 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus LCM67034 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Giantplus LCM67034 jsou nové & originální skladem na LCDs-Display.com, stejný den dodání s bezplatnými náklady na dopravu.
Pro datový list Giantplus LCM67034 nebo podrobné specifikace Giantplus LCM67034 nebo jiných LCD Giantplus, prosím Napište nám email, rádi Vám poskytneme jednu.
Požádejte o nabídku od distributora Giantplus LCM67034 na LCDs-Display.com. Napište nám email: info@LCDs-Display.com
Související klíčová slova pro "LCM67034"
- Giantplus LCM67034
- Datasheet LCM67034
- Obrázek LCM67034
- Cena LCM67034
- Distributor LCM67034

