Přehled
Specifikace
LC550EUE-PEF1

LC550EUE-PEF1 Základní informace
| panel Model | LC550EUE-PEF1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC550EUE-PEF1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LC550EUE (PE)(F1) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 65 °C |
| Poznámky | Surface Luminance, white 3D: 150 cd/m² |
LC550EUE-PEF1 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 40 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Hmotnost | 15.4/16.2Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Aktivní oblast | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 1229.4×711.8 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 20.7 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LC550EUE-PEF1 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 360 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Barevný gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 5 (Typ.)(G to G) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| Bílá variace | 1.30 (Max.)(5 points) |
| 3D displej | |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LC550EUE-PEF1 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 60Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 107.7W (Typ.) |
LC550EUE-PEF1 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Tvar lampy | 3 strings × 2CN |
| Doba životnosti lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Napětí lampy | 70.8/78.0/84.9V (Min./Typ./Max.) |
| Proud lampy | 105±5.25mA |
| Spotřeba energie lampy | 98.3/107.4mW (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | No |
LC550EUE-PEF1 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (2 ch, 8/10-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 784/1019mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 9.4/12.23W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | JAE - FI-R51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
