Přehled
Specifikace
LC550EUE-FKM1

LC550EUE-FKM1 Základní informace
| panel Model | LC550EUE-FKM1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC550EUE-FKM1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LC550EUE (SE)(M1) |
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce |
LC550EUE-FKM1 Mechanické vlastnosti
| Model Alias | LC550EUE (SE)(M1) |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Dim. | 1240.8×714.7 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 14.0 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Otvory a konzoly | Rear mounting holes |
| Hmotnost | 11.7/12.3Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
LC550EUE-FKM1 optické vlastnosti
| Model Alias | LC550EUE (SE)(M1) |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Dim. | 1240.8×714.7 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 14.0 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Otvory a konzoly | Rear mounting holes |
| Hmotnost | 11.7/12.3Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Optický režim | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | 6 (Typ.)(G to G) ms |
| Chromaticita | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Čísla barev | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | 1.35 (Max.)(5 points) |
LC550EUE-FKM1 elektronika Feature
| Model Alias | LC550EUE (SE)(M1) |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Dim. | 1240.8×714.7 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 14.0 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Otvory a konzoly | Rear mounting holes |
| Hmotnost | 11.7/12.3Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Optický režim | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | 6 (Typ.)(G to G) ms |
| Chromaticita | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Čísla barev | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | 1.35 (Max.)(5 points) |
| Frekvence snímků | 60Hz |
| Zpětné skenování | No |
| Spotřeba energie | 69.62W (Typ.) |
LC550EUE-FKM1 podsvícení System
| Model Alias | LC550EUE (SE)(M1) |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Dim. | 1240.8×714.7 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 14.0 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Otvory a konzoly | Rear mounting holes |
| Hmotnost | 11.7/12.3Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Optický režim | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | 6 (Typ.)(G to G) ms |
| Chromaticita | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Čísla barev | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | 1.35 (Max.)(5 points) |
| Frekvence snímků | 60Hz |
| Zpětné skenování | No |
| Spotřeba energie | 69.62W (Typ.) |
| Typ lampy | WLED |
| Množství | Configuration H:Higt VoltageN:No connectionL:Low VoltageA:AnodeC:Cathode" /> |
| Život | 30K(Min.) Hours |
| Výměna, nahrazení | - |
| Tvar lampy | - |
| Pozice | - |
| Napěťový vstup | 186±18V |
| Aktuální vstup | 180mA (Typ.) |
| Spotřeba | 67/73.4W (Typ./Max.) |
| Ovladač lampy | No |
| Pin Pitch | Pins |
LC550EUE-FKM1 rozhraní signál
| Model Alias | LC550EUE (SE)(M1) |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080, FHD |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Dim. | 1240.8×714.7 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 14.0 (Typ.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Otvory a konzoly | Rear mounting holes |
| Hmotnost | 11.7/12.3Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Optický režim | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | 6 (Typ.)(G to G) ms |
| Chromaticita | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Čísla barev | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | 1.35 (Max.)(5 points) |
| Frekvence snímků | 60Hz |
| Zpětné skenování | No |
| Spotřeba energie | 69.62W (Typ.) |
| Typ lampy | WLED |
| Množství | Configuration |
| Život | 30K(Min.) Hours |
| Výměna, nahrazení | - |
| Tvar lampy | - |
| Pozice | - |
| Napěťový vstup | 12.7V (Typ.) |
| Aktuální vstup | 300/390mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba | 3.8/5.0W (Typ./Max.) |
| Ovladač lampy | No |
| Pin Pitch | Pins |
| Signal Systerm | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Logické napětí | - |
