Přehled
Specifikace
LC550EUE-FHM1

LC550EUE-FHM1 Základní informace
| panel Model | LC550EUE-FHM1 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC550EUE-FHM1 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LC550EUE (SH)(M1) |
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce |
LC550EUE-FHM1 Mechanické vlastnosti
| Model Alias | LC550EUE (SH)(M1) |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 1214.6×685.4 mm (H×V) |
| Dim. | 1241.8×717.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 17/29.6 (Typ./Max.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Hmotnost | 13.0/13.65Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | - |
LC550EUE-FHM1 optické vlastnosti
| Model Alias | LC550EUE (SH)(M1) |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 1214.6×685.4 mm (H×V) |
| Dim. | 1241.8×717.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 17/29.6 (Typ./Max.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Hmotnost | 13.0/13.65Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | - |
| Jas | 330 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Optický režim | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | 6 (Typ.)(G to G) (ms) |
| Chromaticita | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Čísla barev | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | 1.54 (Max.)(5 points) |
LC550EUE-FHM1 elektronika Feature
| Model Alias | LC550EUE (SH)(M1) |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 1214.6×685.4 mm (H×V) |
| Dim. | 1241.8×717.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 17/29.6 (Typ./Max.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Hmotnost | 13.0/13.65Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | - |
| Jas | 330 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Optický režim | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | 6 (Typ.)(G to G) (ms) |
| Chromaticita | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Čísla barev | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | 1.54 (Max.)(5 points) |
| Frekvence snímků | 60Hz |
| Zpětné skenování | No |
| Spotřeba energie | 61.3W (Typ.) |
LC550EUE-FHM1 podsvícení System
| Model Alias | LC550EUE (SH)(M1) |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 1214.6×685.4 mm (H×V) |
| Dim. | 1241.8×717.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 17/29.6 (Typ./Max.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Hmotnost | 13.0/13.65Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | - |
| Jas | 330 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Optický režim | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | 6 (Typ.)(G to G) (ms) |
| Chromaticita | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Čísla barev | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | 1.54 (Max.)(5 points) |
| Frekvence snímků | 60Hz |
| Zpětné skenování | No |
| Spotřeba energie | 61.3W (Typ.) |
| Pin Pitch | 2.0 mm |
| Piny | 7 pins |
| Množství | 1 pcs |
| Konfigurace H: Vysoké napětíN: Žádné připojeníL: Nízké napětíA: AnodaC: Katoda "/> | BLE-7PINS-CNANCNA |
LC550EUE-FHM1 rozhraní signál
| Model Alias | LC550EUE (SH)(M1) |
|---|---|
| Provozní teplota. | 0 ~ 50 °C |
| Teplota skladování | -20 ~ 60 °C |
| Hodnocení vibrací | - |
| Specifické funkce | |
| Formát pixelů | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Konfigurace | |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Oblast zobrazení | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 1214.6×685.4 mm (H×V) |
| Dim. | 1241.8×717.2 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 17/29.6 (Typ./Max.) mm |
| Form Factor | Flat Rectangle |
| Orientace | Landscape type |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Tvar tvaru | - |
| Hmotnost | 13.0/13.65Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | - |
| Jas | 330 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1200:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Optický režim | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Doba odezvy | 6 (Typ.)(G to G) (ms) |
| Chromaticita | Wx:0.281; Wy:0.288 |
| Čísla barev | 16.7M (8-bit) |
| Barevný gamut | 68% NTSC (CIE1931) |
| Jednotnost | 1.54 (Max.)(5 points) |
| Frekvence snímků | 60Hz |
| Zpětné skenování | No |
| Spotřeba energie | 61.3W (Typ.) |
| Pin Pitch | 0.5 mm |
| Piny | 51 pins |
| Množství | 1 pcs |
| Konfigurace H: Vysoké napětíN: Žádné připojeníL: Nízké napětíA: AnodaC: Katoda "/> | BLE-7PINS-CNANCNA |
| Signal Systerm | LVDS (2 ch, 8-bit) |
