Přehled
Specifikace
LC550EUD-SEF3

LC550EUD-SEF3 Základní informace
| panel Model | LC550EUD-SEF3 |
|---|---|
| panel Brand | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,55 inch, 1920×1080 |
| Typ panelu | a-Si TFT-LCD |
| LC550EUD-SEF3 Cena | Žádost o Price & dodací lhůta |
| Model Alias | LC550EUD (SE)(F3) |
| Provozní teplota | 0 ~ 50 °C |
| Skladovací teplota | -20 ~ 60 °C |
| Poznámky | Surface Luminance, white 3D: 150 cd/m² |
LC550EUD-SEF3 Mechanické vlastnosti
| Rozlišení bodů | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfigurace pixelů | RGB Vertical Stripe |
| Hustota pixelů | 40 PPI |
| Poměr stran | 16:9 (H:V) |
| Form Factor | Flat Rectangle Display |
| Rozteč bodů | 0.210×0.630 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.630×0.630 mm (H×V) |
| Hmotnost | 16.5/17.5Kgs (Typ./Max.) |
| Povrch | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (2H) |
| Aktivní oblast | 1209.6×680.4 mm (H×V) |
| Oblast rámu | 1217.6×688.4 mm (H×V) |
| Rozměr obrysu | 1244.6×720.9 mm (H×V) |
| Hloubka obrysu | 23.1 (Typ.) mm |
| Krajina nebo Portrét | Landscape type |
| Dotykový panel | Without |
LC550EUD-SEF3 optické vlastnosti
| Zobrazovací mód | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jas | 400 cd/m² (Typ.) |
| kontrastní poměr | 1600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Barva zobrazení | 16.7M/1.06B (8-bit / 8-bit + Dithering) |
| Barevný gamut | 72% NTSC (CIE1931) |
| Doba odezvy | 5 (Typ.)(G to G); 8 (Typ.)(MPRT) |
| Úhel pohledu | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Prohlížení směru | Symmetry |
| Bílá barva Chromaticity | Wx:0.279; Wy:0.292 |
| Bílá variace | 1.30 (Max.)(5 points) |
| 3D displej | |
| Sluneční světlo čitelné | N |
LC550EUD-SEF3 elektronika Feature
| Vertikální frekvence | 120Hz+120Hz |
|---|---|
| Zpětné skenování | No |
| Celková spotřeba energie | 118.6W (Typ.) |
LC550EUD-SEF3 podsvícení System
| Poloha lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Doba životnosti lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Deska řidiče lampy | 109.2/119.2W (Typ./Max.) |
LC550EUD-SEF3 rozhraní signál
| Kategorie signálů | LVDS |
|---|---|
| Třída signálu | LVDS (4 ch, 8/10-bit) |
| Vstupní napětí pro panel | 12.0V (Typ.) |
| Vstupní proud pro panel | 784/1019mA (Typ./Max.) |
| Spotřeba energie na panelu | 9.4/12.23W (Typ./Max.) |
| Typ rozhraní | Connector |
| Signální rozhraní | JAE - FI-RE51S-HF, Pitch:0.5 mm, Pin:51 pins |
